Maileen Nuudi langes üksikmängus välja

Maileen Nuudi / Foto: Igor Pissarev/ETL

Neljandana asetatud Maileen Nuudi kaotas Alkmaari W15 turniiri avaringis Tilwith Di Girolamile (Belgia, WTA 871.) 3:6, 5:7.

Esimeses setis oli belglanna oma servil kindel, ta kaotas neljas pallingugeimis kokku vaid neli punkti. Nuudi kaotas aga servi kohe esimeses geimis ja sealt enam välja ei pääsenud. Kuid teises setis sai Nuudi 3:1 ette ja sellel seisul oli tal veel üks murdepall edu suurendamiseks. Kuid läks teistpidi – Nuudi ei saanud teist murret, kuid vastane sai ja viigistas 4:4. Seisul 5:6 oli Nuudil veel kõik korras, sest ta juhtis oma servil 30:0, ent kaotas siis neli punkti järjest.

Kuid nagu eile kirjutasime, ei ole Nuudi ja teise eestlanna Anet Angelika Koskeli jaoks Alkmaari turniir läbi, sest nad jõudsid koos paarismängu veerandfinaali, mis toimub homme.

Elizabeth Jürna üritas edasipääsu Palma del Rio W50 turniiril, aga kaotas kvalifikatsiooni avaringis Elena Micicile (Austraalia, WTA 582.) 1:6, 1:6. Paarismängus langes Jürna samuti välja, kuid on märkimisväärne, et tema paariline oli Jana Badosa, kunagise maailma teise reketi ja Indian Wellsi Mastersi võitja Paula Badosa 16-aastane õde.