fbpx
Close

Maileen Nuudi langes Glasgow’ turniiri avaringis

Glasgow’ vaade. / Foto: internet

Maileen Nuudi ei suutnud tugevakooseisulisel ITF-i W25 turniiril Glasgow’s avaringist edasi pääseda, kui kaotas 18-aastasele Lõuna-Korea tennisistile Yeonwoo Ku’le (WTA 595.) 1:6, 6:7.

Nuudi jäi kohe taha 0:5 ja pärast seda oli mäng täiesti võrdne. Teise seti algatuseks tegi kumbki kaks murret, kuid alates seisult 2:2 hoiti oma servi. Vaid seisul 5:5 oli lõuna-korealannal üks murdepall. Tie-break kulges vahelduva eduga, Nuudi oli ees 3:1 ja uuesti 5:4. Kuid sellelt seisult võitis Ku oma servil mõlemad punktid ja siis realiseeris matšpalli Nuudi pallingul.

Statistikas oli kummaline, et mõlemad mängijad võitsid rohkem punkte teiselt servilt, aga Nuudil olid need protsendid madalamad – esimeselt pallingult 50 ja teiselt 58%, vastasel vastavalt 60 ja 65%. Nuudi oli mänginud väga hästi eelmisel nädalal Villena W15 turniiril, kuid Glasgow’s olid mängus märksa suuremad punktid. Esialgu Nuudi veel 900 parema hulka ei tõuse ning Eesti edetabelis on Anett Kontaveidi, Kaia Kanepi, Elena Malõgina ja Maria Lota Kauli järel viies.

scroll to top