Maileen Nuudi kaotas Roehamptoni põhiturniiri avaringis

Maileen Nuudi / Foto: Igor Pissarev/ETL

Naiste W50 ITF-i turniiril Roehamptonis (Suurbritannia) oli võistlustules kaks Eesti tennisisti – Maileen Nuudi ja Elena Malõgina. Kui Malõgina langes konkurentsist kalifikatsioonis, siis Nuudi põhitabeli avaringis.

Maileen Nuudi (WTA, 487.) võitis kvalifikatsioonis kaks vastast, Bronte Murgetti (Suurbritannia, 1384.) 6:1, 7:6 ja Kajsa Rinaldo Perssoni (Rootsi, 455. 6:3, 6:4. Korraliku koosseisuga turniiri põhitabeli avaringis oli teisel pool võrku Lea Boskovic (210.) Horvaatiast. Isekeskis oli seni oldudu vastamisi kolm korda, võitudega 2:1 juhtis Boskovic. Viimati kohtuti veidi üle aasta tagasi ja siis oli parem Boskovic.

Seekord jätkus tasavägist heitlust vaid teise setti. Esimese seti võitis Horvaatia tennisist kuivalt 6:0. Teises setis liiguti seisuni 4:4 ilma murdepallideta. Üheksandas gemis tego seisul 15:30 Nuudi topeltvea ja väga oluline geim libises käest… Mängu viimases geimis teenis Nuudi kaks punkti ja Boskovic vormistas võrdselt kulgenud teise seti 6:4.

Elena Malõgina sai omakorda kvalifikatsioonis kirja ühe võidu ja kaotuse. Ja kuigi ta üksikmängus põhitabelisse ei pääsenud, teeb ta kaasa paarismängus, kus partneriks britt Ali Collins, kellega omatakse kolmandat paigutust. Nende esimene mäng toimub homme. Nuudi paarismängus kaasa ei tee.