fbpx
Close

Maileen Nuudi kaotas paarismängus dramaatiliselt

Maileen Nuudi ja Lesley Pattinama Kerkhove 2023. aastal Tallinnas W40 turniiril. / Foto: Igor Pissarev

Maileen Nuudi ja Lesley Pattinama Kerkhove (Holland) olid sammumas võidule Troisdorfi W50 turniiri paarismängu veerandfinaalis, aga kaotasid teisena asetatud Yana Mordergerile (Saksamaa) ja Chiara Schollile (USA) 6:0, 6:7, 10:12.

Nagu tulemusest eeldada võib, oli punktide ülekaal selgelt 75:63 Nuudi ja Pattinama Kerkhove kasuks. Kuid teise seti keskel andsid nad murde tagasi seisul 5:4, kui Eesti-Hollandi paar servis matši võiduks. Esimese tie-break’i kallutasid vastaste kasuks kaks tõrjepunkti seisult 3:2. Otsustav, 10 punktini mängitav tie-break algas aga Nuudi ja tema paarilise 0:5 kaotusseisuga. Nad olid veel taga 4:8 ja 7:9, aga päästsid kaks matšpalli ja viigistasid. Paraku Nuudi/Pattinama Kerkhove ette ei saanud. Vastased juhtisid 10:9 ja 11:10 ning kokku neljanda matšpalli realiseerisid.

Anet Angelika Koskel langes täna Boli W15 turniiril välja mõlemas mänguliigis. Eile seisul 0:4 vihma tõttu pooleli jäänud üksikmäng kolmandana asetatud Sina Herrmanni (Saksamaa) vastu lõppes 2:6, 1:6 ning paarismängus kaotasid Koskel ja Julita Saner (Rootsi) Itaalia paarile Francesca Dell’Edera/Gaia Squarcialupi 4:6, 4:6.

San Diego M15 turniiril osaleb Johannes Seeman ainult paarismängus. Koos Wally Thayne’iga (USA) võitsid nad Briti paari Ewen Lumsden/Joe Tyler (4) 6:2, 7:5.

scroll to top