fbpx
Close

Maailma 292. reket alistas Karolina Pliškova!

– Karolina Pliskova / Foto: Chine Nouvelle/Sipapress/Scanpix

Sensatsioon leidis aset Abu Dhabi turniiri 2. ringis, kui Karolina Pliškova (Tšehhi, 3) kaotas 2:6, 4:6 venelanna Anastassia Gasanovale, kes asub maailma edetabelis alles 292. kohal.

Gasanova, keda vist tegelikult peaks eesti keeles kirjutama Hassanova, pääses Abu Dhabi põhiturniirile mängima läbi kvalifikatsiooni, mille koosseis oli omakorda tavapärasest nõrgem, sest enamik maailma teise saja mängijaid osaleb homme algaval Australian Openi kvalifikatsioonil. Hassanova kaotas vaid ühe oma servigeimi teises setis seisul 4:3, aga võttis siis kohe Pliškova pallingugeimi tagasi. Pliškovat ei aidanud isegi 9 ässa.

Mänguta andis Karolina Muchova (Tšehhi, 12) loobumisvõidu Darja Kasatkinale (Venemaa). Põhjus pole teada, kuid eks kohe algavad erinevad spekulatsioonid, et võib-olla oli Muchova koroonaviiruse test positiivne.

Kuulujutte, nii õigeid kui ka valesid, on viimasel ajal tennises üldise teadmatuse tõttu üpris palju ja praeguse seisuga tundub, et üks neist oli ka info, et Anett Kontaveit ja Kasatkina andsid paarismängus loobumisvõidu. Nende mäng on endiselt ajakavas ja hetkel pole kinnitust, et see ei toimuks.

scroll to top