fbpx
Close
PAF.ee

David Ferrer lõpetas koostöö Alexander Zvereviga

David Ferrer juhendamas Alexander Zverevit enne mullust French Openit. / Foto: Imago Sport/Scanpix

Hispaania endine tennisekuulsus David Ferrer, Prantsusmaa lahtiste finalist (2013) ja parimal nädalal maailma kolmas reket, lõpetas treeneritöö Alexander Zvereviga (Saksamaa).

Kui enamasti vallandavad mängijad treenereid, siis seekordne koostöö katkes Ferreri enda initsiatiivil. Hispaanlase jaoks oli see esimene kord juhendada tippmängijat, kuid ta püsis selles ametis vaid pool aastat. “Meie vahel ei juhtunud mitte midagi,” eitas Ferrer lahkhelisid. “Ütlesin Saschale, et järgmisel hooajal ma enam ei jätka. Olen talle tänulik võimaluse eest reisida taas turniirikarussellil, nende kuude jooksul oli meil hea koostöö.”

Ferrer kasutas väljendit, et “praegu pole tema treeneritööks õige hetk”, pidades silmas koroonaviirusest tingitud segaseid aegu ja suuremat vajadust olla pere juures. Maailma edetabelis seitsmendal kohal asuval Zverevil tekkisid sügisel tennisevälised probleemid, kui tema endine tüdruksõber süüdistas tennisisti koduvägivallas. Kuid seda ei maininud Ferrer koostöö lõpetamise võimaliku põhjusena.

scroll to top