fbpx
Close

Liisa Varul murdis end ainsana ITF J3 turniiril Manacoris põhitabelisse

– Tennisepallid / Foto: Pixabay

ITF juunioride 3. kategooria turniiril Manacoris (Hispaania) alustas kuus Eesti noortennisisti kvalifikatsioonist. Põhitabelisse jõudis neist vaid üks.

Nii neidudel kui noormeestel oli kvalifikatsioonist põhitabelisse pääsuks vaja võita kolm kohtumist. Seega polnud see nii korraliku tasemega turniiril sugugi lihtne ülesanne.

Ainsana sai sellega hakkama neidude üksikmängus Liisa Varul (ITF 469.). Kvalifikatsiooni viimases otsustavas mängus alistas Varul venelanna Maria Andrienko (1004.) 6:4, 6:3. Põhitabeli avaringis ootab Varulit ees Rebecca Munk Mortensen (317.) Taanist. Vastane peaks vähemalt edetabelikoha järgi olema igati jõukohane meie tennisistile.

Kvalifikatsioonis piirdusid vaid ühe mänguga Karola Suviste ja Anet Angelika Koskel.

Noormeeste kvalifikatsioonis oli otsustavale ringile kõige lähemal Markus Mölder (ITF 414.), kes 2.ringis kaotas napilt kvalifikatsioonis teisena asetatud Gerard Planelles Ripollile (213.) Hispaaniast 6:2, 2:6, 7:10. Ripoll võitis ka järgmises voorus ja pääses sellega põhitabelisse.

Oliver Ojakääru saldosse mahtus analoogselt Mölderile üks võit ja kaotus. Marten Murrand piirdus ühe mänguga. Kas keegi meie noormeestest saab ka paarismängus kaasa teha, ei ole veel päris selge.

scroll to top