fbpx
Close

Kümme Eesti noort jõudis Tallinn Openi teise ringi

Tondiraba Tennisekeskuse väliväljakud. / Foto: Tondiraba Tennisekeskus

Tondiraba Tennisekeskuses algas täna U14 vanuseklassi 3. kategooria turniir Tallinn Open, mille avaringis olid võidukad viis Eesti tüdrukut ja viis poissi.

Kuna põhitabelisse pääses Eestist 14 poissi ja 16 tüdrukut, siis sai teise ringi neist kolmandik. Poiste turniiril teenis ilmselt kaalukaima võidu Rasmus Stalmeister, kes sai jagu kuuendana asetatud Emil Matikainenist (Soome) 6:3, 7:6. Jätkavad ka esimesena asetatud Denis Maijorov, Petrik Tamtik, Sten Hiiesalu ja Robert Raag.

Eesti tüdrukud suutsid asetust õigustada ning teise ringi pääsesid nii Victoria Maria Mändma (4), Desire Pärn (6), Grete Gull (7) kui ka Alissia Aleksandra Kivi (8). Viiendana sai edasi Meribel Järna.

Peeti ka paarismänge, kuid enamik tänaseks planeeritud kohtumistest jäi vihma tõttu pooleli või pidamata.

U16 3. kategooria turniiril Toyota Cup Šiauliais kaotasid viimastena konkurentsi jäänud Eesti mängijad paarismängu poolfinaalis. David Mikelašvili ja Erko Nigula (4) jäid alla esimesena asetatud Edas Butvilasele ja Dominykas Stonkusele (Leedu) 5:7, 3:6, kaotuse pidi vastu võtma ka Mariela Pluutus koos Smilte Bakytega (Leedu, 3).

scroll to top