Kristjan Tamm võitis Kapitel Estonian Openi veerandfinaalis kindlalt Szymon Kielani

– Kapitel Estonian Open / Foto: Toomas Kuum

ITF M15 turniiril Kapitel Estonian Open oli ainsa eestlasena täna võistlustules Kristjan Tamm. Üksikmängu veerandfinaalis kohtus ta neljandana asetatud poolaka Szymon Kielaniga.

Enne mängu võis eeldada, et Kristjan Tammel on head võimalused pääseda turniiril poolfinaali, ent see, mis juhtus tegelikkuses, poleks keegi ehk arvanud. Esimene sett kestis alla poole tunni ning Tamm loovutas vaid ühe geimi – 6:1.

Teises setis mängupilt ei muutunud. Tamm püüdis tugevalt rebitud löökidega survestada vastase tagakätt ja samas ka varieerida löökide arsenaliga, sealhulgas madalate lõigetega. Lisaks oli Kielan platsil üsna uimase olekuga. Teine sett 6:2 Tammele. Mäng kestis alla tunni.