fbpx
Close

Kristjan Tamm üksikmängu poolfinaalis ja paarismängu finaalis!

Kristjan Tamm Eesti meistrivõistluste finaalis. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Kristjan Tamm püsib Heraklioni ITF-i M15 turniiril kaotuseta mõlemas mänguliigis, mis tähendab, et paarismängus on ta juba jõudnud finaali.

Tänases üksikmängu veerandfinaalis alistas ta 7:5, 6:3 Aleksi Lofmani (Soome, ATP 1005.), kes paikneb Tammega (995.) edetabelis lähestikku. Kuid Tamm servis niivõrd hästi, et vastasel polnud kahe seti jooksul murdepalligi. Samal ajal oli Lofmani serv pidevalt ohus, kuid Tammel õnnestus vastase pallingugeim võita mõlemas setis ühe korra, millest ka piisas. Tamm võitis ässad 13:9, aga andis punkte tagasi topeltvigade (6:0) arvelt. Esimeselt servilt võitsid mõlemad väga palju punkte – Tamm 89 ja Lofman 80%, kuid suurem oli eestlase paremus teise servi punktide mängimisel (võidetud vastavalt 65 ja 44%).

Poolfinaalis kohtub Tamm kolmandana asetatud Simone Roncalliga (Itaalia, ATP 597.).

Paarismängus on aga Tamme partner üksikmängus esimesena asetatud, kuid kohe avaringis välja langenud Dominik Palan (Tšehhi). Koos nad asetatud ei ole, kuid sellegipoolest on saanud kolme võiduga finaali. Tänases poolfinaalis võitsid Palan/Tamm Itaalia paari Nigcolo Catini/Gabriele Maria Noce 6:3, 3:6, 10:2. Finaalis on nende vastased Dylan Dietrich (Šveits) ja David Perez Sanz (Hispaania), kes pole samuti asetatud. Revanšivõimalus on finaalis Palanil, sest ta kaotas üksikmängus just Perez Sanzile.

scroll to top