fbpx
Close

Kristjan Tamm avaringis võidukas

Kristjan Tamm. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Kristjan Tamm mängib teist nädalat järjest ITF-i turniire USA-s Florida osariigis ja kui eelmisel nädalal Palm Coastis langes ta avaringis välja, siis sel nädalal alustas Westonis võidukalt.

Tamm alistas M15 turniiril viiendana asetatud Sekou Bangoura (USA, ATP 540.) 6:4, 6:3. Mängu esimese murde tegi Tamm esimese seti kümnendas geimis, mis jäi ka viimaseks. Teises setis läks murdega ette ameeriklane, aga Tamm viigistas 3:3 ja pärast seda tegi veel ühe murde. Vastasel oli murdepalle rohkem, aga ta realiseeris 8st võimalusest ainult ühe, Tamm 6st 3. Eesti teine reket lõi kuus ässa ja tema esimese servi õnnestumisprotsent oli 66, kuid ta võitis ehk pisut vähe (59%) punkte esimeselt pallingult. Kuid teine serv aitas Tamme kõvasti – tema võitis sellelt 61% ja vastane ainult 32% punktidest.

Tamm läheb teises ringis kokku Juan David Velasqueziga (Kolumbia), kellel ATP edetabelikohta pole. Kuid tegemist on 17-aastase noormehega, kes mängib alles karjääri viiendat ja tänavu esimest profiturniiri.

scroll to top