fbpx

Kolm eestlast said Estonian Junior Openi võidu paarismängus, Koskelil võimalus võita üksikmäng

– Andreas Sillaste / Foto: Viktor Burkivski

Tennis Europe U12 ja U16 vanuseklassi 2. kategooria turniir Estonian Junior Open on jõudnud lõpusirgele, kui laupäeval on pidada vaid U16 üksikmängude finaalid.

Eestlastest jõudis nii kaugele Anet Angelika Koskel (3), kes võitis Patricija Paukštyte (Leedu, 2) 7:6, 6:2. Elisabeth Iila (1) aga kaotas Valerija Maija Karginale (Läti, 4) 0:6, 6:2, 2:6. Poiste üksikmängus selgitavad võitja Ainius Sabaliauskas (Leedu, 1) ja Tiago Pereira (Portugal).

Paarismängus oli juba enne finaale selge, et Eesti saab esikohad. Kuid tüdrukute finaal oli üllatusmaiguline, kui Brit Martin/Andrea Roots (3) alistasid Iila/Koskeli (1) 5:7, 7:5, 10:4. Poiste finaalis läks võit kahasse Eestisse ja Soome, sest Andreas Sillaste/Juho Biggs alistasid Alex-Andre Ojassalu/Marten Murrandi (4) 6:0, 6:2.

U12 turniiril ainsana finaali jõudnud Eesti poisid Samuel Mandelkorn ja Ken Martti Birk said lüüa soomlastelt Felix Alopaeuselt (tema võitis ka üksikmäng) ja Oskari Paldaniuselt 0:6, 1:6. Tõsi, tüdrukute paarismängu võitsid Nikol Kedun (Ukraina) ja Laima Vladson (Leedu), mis osaliselt tähendab ka Eesti võitu, sest Kedun elab ja õpib Eestis.

polar.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Oliver Ojakäär ja Liisa Varul alistasid endast vanemad rivaalid

– Oliver Ojakäär / Foto: Igor Pissarev Samaaegselt täiskasvanute Alexela Mastersiga peeti Tere Tennisekeskuses ka …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline