fbpx
Close

Kolm Eesti noortennisisti Šiauliais võidukad

– Georg Strasch / Foto: Viktor Burkivski

Šiauliais Tennis Europe U14 vanuseklassi 3. kategooria turniiril olid põhivõistluse avapäeval väljakul käinud neljast Eesti tennisistist võidukad kolm.

Tüdrukute turniiril esimesena asetatud Brit Martin oli küll kahe seti jooksul pisut hädas Kira Matuškinaga (Venemaa), aga tänu otsustavale setile oli võit siiski numbriliselt üsna kindel – 6:4, 6:7, 6:0. Seitsmendana asetatud Grete Gull peab avaringi mängu homme.

Poiste turniiril alistas Georg Strasch (6) Julius Aleksandrovase (Leedu) 6:2, 6:3 ja Henry Ink ülipõnevas mängus Artjom Korani (Valgevene) 6:7, 7:6, 6:4, aga Sten Hiiesalu kaotas viiendana asetatud Haroldas Kulnysele (Leedu) 4:6, 1:6. Teisel tabelipoolel mängivad homme Petrik Tamtik (4) ja Lukas Kristianson, keda me eilses loos ei maininud, aga ta sai korraldajailt vabapääsme (wild card).

Õhtupoolsetes paarismängudes tulid eestlastest väljakule just need poisid, kes täna üksikut ei mänginud ehk siis Kristianson/Tamtik (4). Läks hästi, Eesti paar alistas Milan Matovici (Serbia) ja Pijus Rekleviciuse (Leedu) 6:4, 7:5. Tüdrukute paarismängus said esimesena asetatud Gull/Martin otse kaheksa parema sekka.

scroll to top