fbpx
Close

Kolm Eesti noortennisisti mängib Tuneesias paarismängu finaalis

– Markus Mölder / Foto: ETL

Juunioride ITF-i 5. kategooria turniiril Sfaxis (Tuneesia) kulgesid Eesti tennisistide paarismängu poolfinaalid edukalt – finaali pääsesid nii Elisabeth Iila/Liisa Varul kui ka Markus Mölder koos britt William Janseniga. Mõlemad paarid on asetatud neljandana.

Iila/Varul alistasid poolfinaalis üsna eksootilistelt maadelt pärit mängijad, Angella Okutoyi (Keenia) ja Miotisoa Rasendra Andrianantenaina (Madagaskar). Samas pole imestada, et vastased nii kaugele jõudsid – näiteks neidude üksikmängus olid kõik neli poolfinalisti aafriklannad, ehkki nende seas polnud Iila/Varuli vastaseid. Eesti neidude võidutulemus oli 4:6, 6:3, 10:5. Finaalis kohtuvad Iila/Varul esimesena asetatud Feryel Ben Hasseni (Tuneesia) ja Carla Calmiche’iga (Prantsusmaa).

Jansen/Mölder on aga seni kõik vastased alistanud kahes setis. Poolfinaalis jäi neile alla teisena asetatud Maroko paar Walid Ahouda/Mehdi Benchakroun 6:4, 6:3. Ning midagi pole teha, finaalis tuleb taas tegemist aafriklastega, Eesti/Suurbritannia paar kohtub Myoko Johann Himad Kouame (Cote d’Ivoire) ja Mohamed Amin Oueslatiga (Tuneesia, 3).

scroll to top