fbpx
Close

Kolm Eesti naistennisisti jäid kvalifikatsiooni pidama

– Lissi Kubre / Foto: ETL/Igor Pissarev

Kolm Eesti naistennisisti osales sel nädalal kahe erineva turniiri kvalifikatsioonis, aga kahjuks keegi edasi ei saanud, kuigi Elizabeth Jürna ja Lissi Kubre jõudsid otsustavasse ringi.

Jürna mängis Badajozi (Hispaania) W15 turniiril ja oli kvalifikatsioonis esimesena asetatud. Ta võitis Lidia Gonzalezi (Hispaania) 6:2, 7:5, kuid kaotas siis valikturniiril seitsmenda asetuse saanud Karolina Novakovale (Tšehhi) 2:6, 2:6.

Kiievis W25 turniiril üritas põhitabelisse pääsu kaks mängijat, neist Kubre sai 6. asetuse tõttu otse teise ringi. Ta võitis seal Victoria Chramcova (Slovakkia) 6:4, 6:1, aga kaotas otsustavas mängus Linda Salvile (Itaalia) 2:6, 2:6. Kubrele iseloomulikult vedas teda alt serv. Ta tegi kümme topeltviga ega võitnud ühtki oma servigeimi. Kõik neli geimi teenis ta vastase servilt. Teisel pallingul võitis Kubre ainult 3 punkti 25st ja teenis servigeimides kokku 32% punktidest.

Polina Ramenskaja alustas esimesest ringist, kus ta võitis Karina Katšuri (Ukraina) 7:6, 3:6, 10:7, kuid kaotas 2. ringis Franziska Sziedatile (Saksamaa, 4) 3:6, 6:7. Seega said kõik Eesti mängijad ühe võidu ja ühe kaotuse.

Kuid võistlus ei ole Eesti mängijate jaoks veel läbi, sest kõik osalevad paarismängus. Kubre ja Ramenskaja mängivad koos.

scroll to top