fbpx
Close

Kenneth Raisma loobus pärast avaseti võitmist kubemelihase venituse tõttu

Kenneth Raisma Eesti meistrivõistluste finaalis. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Õnne ei ole Kenneth Raismal, kes kaks nädalat tagasi kaotas mängu, kus ta ei loovutanud ühtki servigeimi, aga täna pidi Forbachis (Prantsusmaa) andma ITF-i 15 000 USD turniiri kvalifikatsiooni avaringis loobumisvõidu Kai Lemstrale (Saksamaa).

Loobumise hetkel oli Raisma teises setis 1:2 taga, kuid oli enne võitnud esimese seti 7:6. “Kennethit vaevab kubemelihase venitus,” edastas Raisma treener Andres Kuhi. “Eelmisel nädalal mängis ta Rootsis oma Good to Great akadeemia sisesel turniiril ja tõmbas poolfinaalis kubemelihase ära. Ta jõudis veel finaali, kus siiski kaotas.”

Kuhi ütles, et sellegipoolest püsis lootus, et Forbachis saab Kenneth normaalselt mängida. “Aga esimese seti keskel hakkas tunda andma. Ta oli ju 4:0 ees, aga siis tuli vastane järele, ehkki seti sai Kenneth kätte. Ta ise ütles, et selle mängu oleks ehk valutava kubemega saanud lõpuni mängida, aga kuna täna olnuks teine mäng veel, siis ta arvas, et seda niikuinii enam läbi mängida ei suuda ja parem anda vastasele võimalus edasi minna,” ütles Kuhi.

Kuhi sõnul loodab Raisma siiski 12. oktoobril uuesti ITF-i turniiril mängida, veel pole otsustatud millisel. “Tegelikult ta mängib praegu päris hästi, aga vaja on veel kindlamaks saada, et võitma hakata,” ütles Kuhi.

Lisame, et pühapäeval üritasid Daniil Glinka ja Karl Kiur Saar edasipääsu Monastiri (Tuneesia) 15-tuhandelise kvalifikatsioonis, aga mõlemad kaotasid.

scroll to top