fbpx
Close

Katriin Saar ja Anet Angelika Koskel avaringis võidukad

Anet Angelika Koskel. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Savitaipale (Soome) ITF-i W15 turniiril jõudsid Katriin Saar ja Anet Angelika Koskel üksikmängus teise ringi, paarismängus olid nad juba varem koos jõudnud sama kaugele.

Tänase mängupäeva seadus oli selline, et võitsid need eestlannad, kes kohtusid Soome tennisistidega, aga kaotas Helena Narmont, kes läks vastamisi Weronika Baszakiga (Poola).

Koskel alistas Ella Haavisto üllatavalt kindlalt 6:3, 6:1. Haavisto ei võitnud oma servil ühtki geimi, Koskel võitis pooled oma pallingugeimid. Ka murdepallide arv oli erakordselt suur – mõlemal 15. Aga realiseerimises oli Koskel edukam – 15st 8 ja vastasel 15st 4.

Saar sai jagu Alexandra Anttilast 6:4, 6:2. Esimene sett oli üsna närviline, kuid õnneks võitis Saar seisul 5:4 teistkordselt selles setis oma servigeimi. Vastasel õnnestus see ainult üks kord. Teises setis oli Saar juba servil kindlam, kaotas ainult ühe pallingugeimi ja seisul 5:2 lõpetas mängu nulliga võidetud servigeimiga.

Narmonti vastane kuulus paar aastat tagasi maailma juunioride esikümnesse ja mängis 2020. aastal ka Australian Openi noorteturniiri finaalis. Narmont alustas hästi, aga lõpus oli paremus juba kindlalt poolatari poolel – tulemus eestlanna poolt vaadatuna 6:4, 3:6, 0:6. Narmont tuli esimeses setis välja 1:3 kaotusseisust, võites pärast seda kolm servigeimi kindlalt. Ta oli pallingul päris hea ka teises setis, kuid Baszak ei kaotanud nüüd enam ühtki servigeimi ja ainuls murre kallutas vaekausi poolatari kasuks.

scroll to top