fbpx
Close

Kanepi kerkib uuel nädalal 73. kohale, Kontaveidi 14. koht endiselt ohus

– Tennis / Foto: Pixabay

Pärast neljapäevast kaotust on nüüd selge, et Kaia Kanepi kerkib järgmise nädala maailma edetabelis 73. kohale, mis on üheksa pügala võrra kõrgem kui käesolev edetabelikoht.

Kanepil on kaitsta veel pisut punkte aprilli- ja maikuu liivaväljakute turniiridelt Euroopas, kuid Prantsusmaa lahtiste põhitabelisse pääsejad lüüakse lukku juba ülejärgmisel nädalal ning ka Wimbledonis otse põhiturniirile pääs on Kaial kindlustatud.

Anett Kontaveit püsib maailma jooksvas edetabelis 14. kohal, ent temast võivad mööduda nii Madison Keys (USA) kui ka Belinda Bencic (Šveits), kes on jõudnud Charlestonis veerandfinaali. Poolfinaali pääs veel kummalegi tõusu edetabelis ei taga, aga finaalipääsu korral möödub Keys Kontaveidist 1(!) punktiga. Bencic peab Anetti edestamiseks turniiri võitma. Teoreetiliselt on võimalikud mõlemad sündmused, sest Keys ja Bencic mängivad erinevatel tabelipooltel.

Tänastes veerandfinaalides kohtub Keys esimesena asetatud Sloane Stephensiga (USA), kes ei näi olevat heas vormis, kuid liivaväljak peaks talle sobima paremini kui Keysile. Bencic kohtub veerandfinaalis Petra Marticiga (Horvaatia).

scroll to top