Kaks poolfinaali ja finaal, aga Eesti mängijad kahjuks kuskil ei võitnud

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Liisa Varul mängis karjääri jooksul neljandat korda ITF-i W15 turniiri paarismängu finaalis, aga kaotas jälle ning püsib endiselt tiitlita.

Varul ja poolatar Daria Kuczer (4) ei suutnud Shaem el Sheikhi turniiril finaalis võrdset vastupanu osutada kolmandana asetatud Bo Young Jeongile (Lõuna-Korea) ja Andre Lukošiutele (Leedu) ning kaotasid 2:6, 0:6.

Karaganda W15 turniiri poolfinaalis kaotas esimesena asetatud Elena Malõgina neutraalsena mängivale Ksenia Laskutovale 4:6, 4:6. Teises setis jõudis Malõgina 0:5 pealt seisuni 4:5, päästes ka kaks matšpalli, aga siis kaotas viimaseks jäänud geimis oma pallingu.

Daniil Glinka (5) jäi Poitiersi M15 turniiri poolfinaalis prantslasele Fabien Salle’ile alla 7:5, 3:6, 4:6. See oli peaaegu sama tulemus, mille Salle’i vastu mängis veerandfinaalis välja Oliver Ojakäär – erinevus vaid selles, et Ojakäär võitis esimese seti 7:6. Glinka võitis ässad 13:12, aga esimeselt servilt võitis punkte vähem – 69 vs 79%.