fbpx
Close

Kaks peamist soosikut jõudsid NextGen ATP finaali

– Carlos Alcaraz / Foto: Facebook

Kuni 21-aastaste tennisistide ehk NextGen ATP finaalturniiril selgitavad laupäeval võitja Carlos Alacaraz (Hispaania, 1) ja Sebastian Korda (USA, 2).

Nemad kuuluvad ainsana finaalturniiri kaheksast osavõtjast ATP edetabeli TOP40 sekka ning just Alcarazi ja Korda finaali ennustati. Alcaraz on marssinud võidult võidule nii, et on nelja mängu jooksul kaotanud vaid ühe nelja geimivõiduni mängitava seti. Reedeses poolfinaalis ei jätnud ta mingit võimalust turniiri üllatajale, maailma 111. reketile Sebastian Baezile (Argentiina, 6) ja võitis 4:2, 4:1, 4:2.

Korda oli alagrupis loovutanud ühes mängus kaks setti ja nii juhtus ka poolfinaalis kaasmaalase Brandon Nakashimaga (4). Maailma edetabelis 63. kohal asuv Nakashima on Kordast aasta noorem (vastavalt 20 ja 21) ning teinud sel aastal ilma Challenger-turniiridel (2 võitu), aga mitte ainult – ta jõudis ka Atlanta ja Los Cabose ATP-turniiri finaali. Kuid 1:2 taha jäänud Korda võitles ikkagi välja 4:3, 2:4, 1:4, 4:2, 4:2.

Teatame selles uudises ka Stockholmi ATP turniiri poolfinaalide tulemused, kus mõlemas olid vastamisi kaasmaalased. Ameeriklaste duellis alistas Tommy Paul Frances Tiafoe (8) 5:7, 7:6, 6:4 ja kanadalaste duellis Denis Shapovalov (3) Felix Auger-Aliassime’i (2) 6:4, 7:5.

scroll to top