Kaks Eesti tüdrukute paari jõudis Adažis poolfinaali

– Tennis / Foto: Pixabay

Läti väikelinnas Adažis toimub sel nädalal Tennis Europe U14 vanuseklassi 3. kategooria turniir, kus mängib palju eestlasi. Edu on Eestit saatnud tüdrukute paarismängus, kus kaks paari pääses poolfinaali.

Nelja parema hulka jõudsid Grete Gull/Maarja Leinštrep (4) ja Victoria Maria Mändma/Desire Pärn. Väärib märkimist, et Mändma/Pärn on kahe kohtumise jooksul kaotanud vaid kuus geimi ja nad võitsid veerandfinaalis teisena asetatud Aleksandra ja Jelizaveta Lobanova (Venemaa) 6:2, 6:2. Poolfinaalis on Eesti paarid omavahel vastamisi, seega üks pääseb igal juhul finaali.

Kahjuks ei ole üksikmängudes Eestit edu kuigivõrd saatnud, teise ringi pääsesid vaid Pärn ja poistest Georg Strasch, kuid nad on seal juba kaotanud, mistõttu keegi enam ei jätka. Poiste paarismängus jõudsid veerandfinaalini koos välismaalastest paarilistega Strasch ja Romet Moosar.