fbpx
Close

Kaia Kanepi sai Cherbourgis taas hõlpsa võidu

– Kaia Kanepi / Foto: Siim Semiskar

Prantsusmaal Cherbourgi naiste ITF-i 25,000 USD auhinnafondiga turniiril lunastas täna Kaia Kanepi endale koha poolfinaalis nagu eeldada võis.

Veerandfinaalis kohtus Kaia Kanepi (WTA 109.) Türgi tennisisti Cagla Buyukakcayga (WTA 176.). See oli esimene nendevaheline vastasseis. Kanepi ei andnud türklannale suurt sõnaõigust ja võitis veenvalt 6:3 6:1, mis tagas talle koha nelja tugevama hulgas.

Kaia spurt algas seisult 2:2, rohkem selles mängus enam tasavägist seisu polnud. Kanepi ei kaotanud ühtki servigeimi, türklannal oli vaid üks murdepall esimese seti seisul 1:1. Kaia ise realiseeris 11st murdepallist 4. Eestlanna servi statistika tegelikult polnud kuigi hea – 3 ässa, 5 topeltviga, esimese servi õnnestumisprotsent 48. Aga Kaia võitis esimeselt pallingult 88% punktidest (Buyukakcay vaid 56%) ja sellest täielikult piisas.

Kanepi poolfinaalivastane on turniiri üllataja Jodie Anna Burrage (Suurbritannia, WTA 274.), kes raskes mängus võitis viiendana asetatud Xinyu Wangi (Hiina, 150.) 7:6, 5:7, 7:6. Seega on Kanepil sama seis, mis tänagi, kui temal oli eelmises ringis lihtne ja vastasel palju pingutust nõudnud mäng.

scroll to top
Inline
Inline