fbpx
Close

Kaia Kanepi oli sunnitud loobuma kannavigastuse tõttu

– Kaia Kanepi / Foto: AFP/Scanpix

Eesti mängijaid ei olegi enam jäänud Haabneeme ITF-i W15 turniiri Paf Open üksikmängus konkurentsi, sest esimesena asetatud Kaia Kanepi andis loobumisvõidu Katie Swanile (Suurbritannia).

Mänguliselt tundus, et midagi hullu pole, sest Kaia alustas servimurdega ja juhtis ka seisul 3:2 ühe murdega, kui otsustas loobuda. Kaiat on vaevanud kannavigastus, mis nüüd lõi tugevamalt välja. Kandadega on Kaial probleeme olnud läbi kogu karjääri ja 2012. aastal käis ta isegi lõikusel.

Kuid Eesti tennisiste on veel konkurentsis paarismängus. Teatavasti pääses Elena Malõgina koos Laura Hietarantaga (Soome) mänguta poolfinaali ja täna üritavad veel kolm eestlannat sinna jõuda. Valeria Gorlatš ja Anet Angelika Koskel juba kaotasid teisena asetatud Maja Chwalinskale (Poola) ja Adrienn Nagyle (Ungari) 4:6, 4:6, kuid seda tulemust ei saa pidada halvaks, sest vastased on kahe peale võitnud 11 ITF-i tiitlit paarismängus ja seda vaatamata mõlema 20 eluaastale.

Maileen Nuudi ja Jekaterina Šalimova (Venemaa) kohtumine esimesena asetatud tšehhitaride Miriam Kolodziejova ja Jesika Maleckova vastu veel jätkub.

scroll to top