fbpx
Close

Kaia Kanepi ja Anett Kontaveit mängivad öösel

Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi enne Tallinn Openi poolfinaali mullu 1. oktoobril. / Foto: Karl Toomsoo

Ei ole Eesti tennisesõpradel seekord kerge, sest teisipäeva öösel alates kella 2st võivad nad hakata Australian Openil kaasa elama Eesti naismängijaile, kuid kaks kohtumist võivad kesta lausa hommikuni.

Ilm võib veel korrektiive teha, aga tõenäoliselt mitte, sest esmaspäeval vihma ei lubata ja ilmselt ajakava ei veni nii, et osa mänge lõpetatakse teisipäeval. Nii on üsna kindel, et Kia Arenal (suuruselt neljas väljak, mis mahutab 5000 pealtvaatajat) algab kell 2 öösel Kanepi (31. asetus) ja Kimberly Birrelli (Austraalia) kohtumine.

Anett Kontaveit (16) mängib Julia Grabheriga (Austria) 1573 nimelisel väljakul, mis mahutab 3000 pealtvaatajat. Enne seda peetakse aga meeste üksikmäng, kus kohtuvad Aslan Karatsev ja Grigor Dimitrov (Bulgaaria). Täiesti võimalik, et see mäng kestab kolm tundi või kauemgi ja sel juhul alustab Anett pärast kella 5. Tõenäoliselt on Kaia mäng selleks ajaks läbi, aga magada vahepeal suurt ei jõua…

Ilmateate põhjal on teisipäev Melbourne’is järgmise nädala palavaim päev. Kaia mängu alguses peaks olema sooja 31-32 ja Anetti mängu alguseks 34-35 kraadi. Kolmapäeval lubatakse vihma ja järsku jahenemist. Kuni nädala lõpuni püsib Austraalia suve kohta jahe ilm (20-25 kraadi).

Vaadake teisipäeva ajakava siit.

scroll to top