fbpx
Close

Kaia Kanepi alustas Tšehhis võidukalt, Maria Lota Kaul kaotas

Kaia Kanepi. / Foto: Zumapress/Scanpix

Esimesena asetatud Kaia Kanepi alistas Milovice (Tšehhi) 15 000 dollari auhinnafondiga ITF-i turniiri avaringis 16-aastase tšehhitari Darja Vidmanova 6:2, 6:4.

Kanepi võit väga lihtsalt ei tulnud, esimeses setis ta kaotas isegi ühe oma pallingugeimi ja oli 1:2 taga. Seejärel võitis Kaia seitse geimi järjest, minnes ka teises setis 2:0 ette. Enam ühtki servimurret selles kohtumises ei sündinud ja nii hoidis Kanepi edu lõpuni. Siiski ei olnud pika pausi järel väljakule naasnud Kanepi serv kõige parem, ta tegi 7 topeltviga ja lõi esimest servi sisse 53%.

Teises ringis on Kaia vastane taas Tšehhimaa tennisist, 22-aastane Miriam Kolodziejova, kes asub WTA edetabelis alles 1104. kohal ning ei tohiks esisaja piiril asuvale eestlannale eriti ohtlikuks saada.

Heraklionis (Kreeka) sama auhinnafondiga turniiril kaotas Maria Lota Kaul avaringis Tina Cvetkovicile (Sloveenia) 5:7, 3:6. Kaul oli esimeses setis ees 2:0, aga jäi siis taha 3:5. Seejärel ta murdis vastase pallingu nulliga, aga kaotas siis oma servi ja sellega ka seti. Teises setis jäi Kaul kahe murdega taha, siis sai ühe tagasi, aga sellest ei piisanud.

scroll to top