fbpx
Close

Juunioride Tallink Openil saadab edu välismaalasi, lootus püsib paarismängudel

Tondiraba Tennisekeskuse väliväljakud. / Foto: Tondiraba Tennisekeskus

Ei tahaks küll panna uudisele negatiivset pealkirja, aga paraku jõudis täna Tondiraba ja Tallinki tennisekeskuse väljakutel alanud ITF-i 4. kategooria turniiril Tallink Open üksikmängus teise ringi vaid üks eestlane.

Kõvakattega väliväljakutel peetaval võistlusel oli edukas Ronan Vahtras, kes vastase kolmelt matšpallilt üllatas viiendana asetatud Jan Wajdemajerit (Poola) 1:6, 7:6, 7:6. Teised Eesti noormehed kaotasid – avaringiga piirdusid Oskar Erik Hakonen, Kevin Suvi, Andre Toomväli, Alex-Andre Ojassalu ja Oskar Irdoja.

Neidude turniiril oli võistlustules kaheksas eestlannat, kes kõik kaotasid. Eriti halb üllatus oli kolmandana asetatud Sofia Cheklystova allajäämine venelannale Alisa Budanovale 6:2, 3:6, 4:6.

Nüüd püsib eestlaste lootus turniiril edukas olla peamiselt paarismängudel, mis algasid meie jaoks paremini. Noormeeste turniiri avaringis said võidu Ojassalu/Vahtras, Enrico Nurme/Andre Toomväli ja Gregor Marius Kliimask/Rain Uustalo. Eriti hinnatav oli Ojassalu/Vahtrase 6:3, 6:4 võit teisena asetatud prantslaste Charlelie Cosnet’ ja Leo Raquini üle.

Neidude paarismängus pääsesid veerandfinaali Anet Angelika Koskel/Helena Narmont ja Viktoria Kleer Kliimand/Liisa Varul ning Cheklystova koos soomlanna Ella Haavistoga (1). Koskel/Narmont ja Cheklystova/Haavisto kohtuvad omavahel.

Andre-Remi Jakobi mängib sel nädalal Corkis (Iirimaa) 5. kategooria turniiril, aga temagi kaotas üksimängu avaringis.

scroll to top