fbpx
Close
PAF.ee

Jürgen Zoppi mäng Ostravas lükati vihma tõttu homseks

– Jürgen Zopp / Foto: Siim Semiskar

Eesti meeste esireket Jürgen Zopp osaleb sel nädalal Ostrava (Tšehhi) Challenger-turniiril, mille auhinnafond on 46 600 eurot.

ATP edetabeli 180. kohaga on Zopp turniiril asetatud seitsmendana, mistõttu ta jäi avaringis vabaks. Esimese asetusega on Ostravas lõuna-aafriklane Lloyd Harris (ATP 94.). Esisaja mängijaist osaleb Ostravas veel tšehh Jiri Vesely (91.), kes aga asetati Harrisest tahapoole, sest eelmise nädala edetabelis oli temast veel tagapool.

Täna hakkas Ostravas just siis vihma sadama, kui väljakule olid saabumas Zopp ja Jiri Lehecka (Tšehhi), kes ATP edetabelisse ei kuulu, kuid ITF World Tennis Touri rankingus asub 732. kohal. Tegemist on veel noorteklassi mängijaga (sündinud 2001), kes ITF-i juunioride maailma edetabelis asub 16. kohal. Ostrava turniirile pääses Lehecka tänu korraldajate vabapääsmele. Avaringis sai Lehecka siiski võidu, sest vastas oli samasugune vabapääsmega turniirile pääsenud mees Dalibor Svrcina (Tšehhi).

Kell 20 õhtul teatasid korraldajad, et täna pidamata või pooleli jäänud mängud toimuvad homme. Zopp peaks 1. mail väljakule tulema keskpäeva paiku. Tal on ka õhtupoolikul kavas paarismäng, kus eestlase partner on Steven Diez (Kanada).

scroll to top