fbpx
paf.com/et

Jürgen Zopp täna ei mängi, sest Bragas sajab vihma

– Braga / Foto: Pixabay

Jürgen Zoppi kohtumine prantslase Geoffrey Blancaneaux’ga (Prantsusmaa) lükkus homsele, sest Braga Challenger-turniiril on täna terve päeva sadanud vihma.

Kuna prognoos ei lubanud saju lõppemist, tehti üsna vara otsus, et üksikmängud lükatakse homsele ning Zopp – Blancaneaux alustavad Eesti aja järgi kell 13. Küll aga peetakse täna sisetingimustes neli paarismängu, et vähemalt natuke saaks turniiriga edasi minna.

Muide, 20-aastane Blancaneaux (ATP edetabeli 502.) on sarnaselt Zoppi eelmise vastase Tiago Cacaoga (Portugal) sündinud 1998 ja pakkunud omal ajal maailma juunioride paremikus konkurentsi Kenneth Raismale ja Mattias Siimarile.

Blancaneaux’ suurim saavutus on juunioride Roland Garrosi turniiri võit 2016. aastal, kuid just mõni nädal pärast seda kaotas ta Roehamptoni muruväljakute noorteturniiril 3. ringis Raismale. Samal Prantsusmaa lahtiste turniiril oli Raisma Blancaneaux’ paarismängupartner. See turniir ei läinud edukalt (andsid 2. ringis loobumisvõidu), ent mäletatavasti võitis Raisma kuu aega hiljem Wimbledonis koos Stefanos Tsitsipasega.

Maailma juunioride edetabelis kerkis prantslane oma parimal hetkel viiendaks.

polar.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Elena Malõgina pärast turniirivõitu: teen kõvasti tööd ja loodan, et mu tulemused veelgi paranevad

– Elena Malõgina / Foto: Igor Pissarev Täna Jablonecis karjääri teise ITF-i turniiri (15,000 USD) …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline