fbpx
Close

Jelgavas selgitavad poiste paarismängu võitja Eesti tennisistid

– Tennisevõrk / Foto: Unsplash

Tennis Europe kahel U14 vanuseklassi turniiril, mis homme läbi saavad, on eestlastele paarismäng osutunud üksikmängust edukamaks.

Jelgava 3. kategooria turniiril mängis Hugo Roberto Loit täna mõlema mänguliigi poolfinaalis. Üksikmängus pidi ta tunnistama lätlase Arturs Zagarsi paremust 4:6 3:6. Finaalis kohtub Zagars kaasmaalase Stefans Audrinsiga (2.). See aga, mis ei õnnestunud Loidil üksikmängus, õnnestus tal paarismängus. Siin lunastas Loit koos Ron Torniga endale finaalikoha võites Leedu paari Julius Aleksandrovas/Pijus Reklevicius – 7:5 6:2. Ja mis veelgi parem, ka finaalivastasteks on Eesti noortennisistid, vennad Raudkivid. Nimelt Indrek Herman ja Luukas alistasid poolfinaalis samuti paari Leedust, Augustas Geciauskas/Augustas Vasiliauskase veenvalt 6:2 6:2. Seega esikoht rändab igal juhul Eestisse! Finaal peetakse homme.

Soomes Pajulahti 3. kategooria turniiril jõudsid tüdrukute paarismängus teatavasti finaali Katarina Brit Esken ja Nora Leinus (3), kus vastu tuli tugev Läti-Soome paar Laura Sparnina/Emma Virtanen (2). Kui esimeses setis oli Sparnina/Virtaneni ülekaal üsna selge, siis teises setis läks juba mänguks. Paraku ei piisanud sellest meie tüdrukutele tasakaalustamaks seisu. Sparnina/Virtaneni võidunumbrid olid 6:1 6:3.

scroll to top