fbpx
Close

Ivanov langes mõlemas mänguliigis välja, Raisma mängib homme

– Vladimir Ivanov / Foto: Siim Semiskar

Vladimir Ivanovi (ITF 441.) jaoks sai Kameni (Saksamaa) 15 000 USD auhinnafondiga ITF World Tennis Touri turniir täna läbi, kui ta kaotas nii üksik- kui ka paarismängus.

Üksikmängus jäi Ivanov 3:6, 2:6 alla Daniel Dutra da Silvale (Brasiilia, 5), kes kuulub ATP edetabelisse ja asub seal praegu 498. kohal. Ivanov ei teeninud brasiillase pallingul ühtki murdepalli. Oma servil polnud Ivanovi mängul eriti viga – 3 ässa, ainult 1 topeltviga, esimese servi õnnestumisprotsent 53 ja punkte esimeselt pallingult 71%, aga Dutra da Silval olid kõik need neli näitajat paremad.

Paarismängus kaotas Ivanov koos sakslase Paul Wörneriga Nicholas Bybelile (USA) ja Nitin Kumar Sinhale (India) 6:7, 6:1, 5:10. Nagu ka settide tulemustest võib aimata, võitsid Ivanov/Wörner rohkem punkte (77:68), aga sellest ei olnud kasu. Esimene tie-break oli väga tasavägine ja Ivanov/Wörner teenisid seisul 6:5 esimesena settpalli, aga kaotasid 6:8. Teine tie-break libises käest pärast seisu 4:5.

Kenneth Raisma alustab põhiturniiri homme sakslase Pascal Meisi vastu. Nende edetabelikohtade vahe on päris suur, sest Raisma on ITF-i rankingus 931. ja vastane ATP edetabeli 672., kuid mõni aasta tagasi oli ka Raisma ATP edetabelis 700 parema seas.

scroll to top