Ivanov ja Tamm jõudsid veenva võiduga finaali

– Kristjan Tamm / Foto: Toomas Kuum

Vladimir Ivanovil ja Kristjan Tammel polnud mingeid raskusi jõuda Helsingi 15 000 USD auhinnafondiga ITF-i turniiril paarismängus finaali.

Eesti paar alistas argentiinlased Juan Manuel Cerundolo ja Francisco Comesana (4) 6:2, 6:2. Terve kohtumise jooksul loovutasid Ivanov/Tamm oma pallingul vaid seitse punkti. Vastastel ei olnud ühtki murdepalli, Ivanov/Tamm kasutasid 6st murdepallist 4. Mõlemas setis juhtisid eestlased 5:1, siis said vastased ühe geimi veel juba üpris lootusetus seisus. Finaalis kohtuvad Ivanov/Tamm esimesena asetatud paariga Jose Francisco Vidal Azorin (Hispaania) ja Alexander Weis (Itaalia).

Cerundolo oli enne seda taganud üksikmängus finaalipääsu, kus ta kohtub soomlase Patrik Niklas-Salmineniga, kes täna veerandfinaalmängu jätkamisel alistas Ivanovi ning sai seejärel ühe võidu veel.