fbpx
Close

Ivanov ja Ratnjuk kaotasid Pärnu PAF Openil paarismängu finaalis

– Maxim Ratniuk ja Vladimir Ivanov / Foto: Toomas Kuum

Pärnu ITF Futures turniiril PAF Open ei õnnestunud Vladimir Ivanovil ja tema partneril Maxim Ratnjukil (Venemaa) korrata eelmise nädala esikohta Tartus.

Finaalis mindi vastamisi lätlastest vendade Martins ja Janis Podzusega. Poolfinaalis demonstreerisid lätlased Jevgeni Tjurnevi ja Sergei Betovi vastu võimsat minekut. Nende hoog ei paistnud raugevat ka finaalis.

Esimeses setis kaotasid Ivanov/Ratnjuk kohe oma esimese pallingugeimi ja nii jäädi taha 0:3. Edasi oli korra ka šanss vastumurre teha, ent rong oli läinud. Esimene sett vastastele 6:3. Esimese servi protsent oli mõlemal paaril ülikõva 88%, kuid võidetud punktides oli vahe suurelt lätlaste kasuks 83%-57%. Podzuste viiele ässale ei suudetud ühegagi vastata.

Teise seti teises geimis omasid Ivanov/Ratnjuk vastase servil tervelt kolme murdepalli, ent need jäid kahjuks realiseerimata ja seisul 2:2 anti hoopis oma serv kindlalt ära. Rohkem mängus servimurdeid ei nähtud ning teinegi sett lätlastele 6:4. Esimese servi kõrge õnnestusmisprotsent iseloomustas ka teist setti ja taas oli see näitaja paaridel ühesugune 79%! Lätlased loovutasid esimeselt servilt vaid kaks punkti, Ivanov ja Ratnjuk viis. Määravaks saigi servide efektiivsus ja kui hästi suudeti tõrjelt pall mängu panna.

Martins Podzusele oli see viies ja Janis Podzusele neljas ITF turniiri võit paarismängus. Koos on seda tehtud neli korda.

Üksikmängu poolfinaalis oli eile Ivanovi alistanud Vladyslav Manafov (Ukraina, 4) parem vigastusega kimpus olnud Sergei Betovist (Valgevene, 2) 6:2 6:2 ja Jevgeni Tjurnev (Venemaa, 1) Martins Podzusest (Läti, 3) 4:6 6:1 6:2. Seega on ukrainlasel Manafovil võimalus korrata Tartu PAF Openil üksikmängus saavutatud edu.

Mängude jooksvad tulemused leiad Paf.com lehelt.

Turniiritabel.

 

 

 

scroll to top