fbpx
Close

Ingrid Neel mängib taas paarismängu finaalis

Ingrid Neel Tallinn Openil. / Foto: Igor Pissarev

Eesti tennisist Ingrid Neel, kes on viimase kuu jooksul võitnud paarismängus kaks WTA 125K turniiri, üritab nüüd Nottinghamis sama WTA 250 turniiril.

Neel võitis turniirid Firenzes ja Makarskas, kus tema paarilised olid vastavalt Vivian Heisen (Saksamaa) ja Fang-Hsien Wu (Taipei). Nottinghamis on aga Neeli partner Ulrikke Eikeri (Norra), kes asub maailma paarismängu edetabelis 52. kohal ehk Neelist 13 kohta kõrgemal. Tänases poolfinaalis võitsid Eikeri/Neel 6:4, 6:4 Anna Danilina (Kasahstan) ja Yifan Xu (Hiina), kes olid turniiril asetatud esimesena. 2. ringis oli Neel saanud jagu oma eelmisest paarilisest Wu’st, kes seekord mängis koos hiinlase Lin Zhu’ga.

Finaalis kohtuvad Eikeri/Neel Briti paariga Harriet Dart/Heather Watson, kes on pigem olnud paremad üksikmängus. Dartiga on suurel slämmil paaris mänginud ka Anett Kontaveit. Nottinghami turniiri üksikmängu finaalis kohtuvad samuti kaks britti Katie Boulter ja Jodie Burrage, seega loodavad inglased, et saavutatakse topeltvõit, kuid selle teel seisab Eesti/Norra paar.

Neel on varem võitnud ühe WTA 250 turniiri Bogotas 2021. aastal ja seal mängis ta koos Elixane Lechemiaga (Prantsusmaa).

scroll to top