Ingrid Neel jõudis Hollandis poolfinaali

Ingrid Neel Tallinn Openil / Foto: Igor Pissarev

WTA 250 turniiril ‘s-Hertogenboschis jõudis Ingrid Neel koos hollandlannast paarilise Bibiane Schoofsiga poolfinaali.

Nad alistasid Tšehhi paari Miriam Kolodziejova/Anna Siskova 7:6, 6:4. Esimeses setis tehti seisuni 2:2 ainult servimurdeid, aga edaspidi hoiti pallingut ja nii jõuti tie-break’i, kus Neel/Schoofs seisult 4:1 kaotasid küll kaks punkti oma servil, aga üks minimurre seisul 4:3 otsustas ja nad võitsid 7:4. Teises setis jäid Neel/Schoofs 2:4 taha, ent võitsid siis neli geimi järjest.

Poolfinaalis kohtuvad Neel/Schoofs neutraalselt mängivate venelannade paariga Ljudmilla Samsonova /Diana Shnaider.

Gdanski ITF-i W35 turniiril üksikmängus välja langenud Eöena Malõgina jõudis paarismängus koos Sandra Samiriga (Egiptus) veerandfinaali, kui nad alistasid Poola paari Daria Gorska/Marcelina Podlinska 6:4, 4:6, 11:9. Tie-break’is olid Malõgina/Samir taga vaid seisul 0:1. Edasi nad juhtisid 5:2 ja 6:4 ning teenisid kaks matšpalli seisul 9:7. Kuigi need jäid realiseerimata, võideti seisul 9:9 kaks viimast punkti.

Liisa Varul langes Kuršumlijska Banja W15 turniiril välja mõlemas mänguliigis. Üksikmängu 2. ringis kaotas Varul Pemra Özgenile (Türgi, WTA 631.) 2:6, 2:6 ja paarismängus veerandfinaalis koos Nikola Daubnerovaga (Slovakkia) neutraalsete venelannade paarile Arina Bulatova/Valeria Ginina dramaatilises mängus 2:6, 6:3, 10:12. Tie-break’is olid Daubnerova/Varul ees 9:6, aga kolm matšpalli jäi realiseerimata.