Indrek Soomega Adažis paarismängus finaali jõudnud Alex-Andre Ojassalu: punkte võitsime rohkem, matši kaotasime

– Alex-Andre Ojassalu / Foto: Viktor Burkivski

Adažis peetavatel ITFi juunioride 4. kategooria turniiril läksid eestlastest ainsatena väljakule Alex-Andre Ojassalu/Indrek Soome, kes noormeeste finaalis kohtusid Poola/Sloveenia paari Maciej Kos/Matic Kriznikiga.

Eestlased pidid kahjuks tunnistama slaavi koosluse nappi paremust 6:7 (5), 3:6. Esimeses geimis tegid mõlemad tiimid kaks pallingumurret. Eestlased olid seisul 6:5 peal ka vastase servil 30:0, kuid geim läks ikkagi Poola/Sloveenia paarile.

„Meelehärmi teeb, et kui meie murdsime vastase geimid nulliga, siis oma pallingugeimides, mis kaotasime, olime mõlemas ees 40:15,“ rääkis Ojassalu pärast finaalimatši.

Esimese seti tie breaki alustasid paremini Kos/Kriznik, kes läksid 4:1 juhtima, peagi aga seis muutus ning Ojassalu/Soome olid peal 5:4. Kahjuks oli see ka kõik, seti kolm viimast punkti kuulusid vastastele 7:5 ja seti võit 7:6 oli tõsiasi.

„No esimeses setis, kui mitte terves mängus saime meie punkte raudselt rohkem,“ oli Ojassalu veendunud.

Teises setis jätkus tasavägine mäng, kuid servimurde sooritasid siiski Kos/Kriznik ning võitsid seti 6:3 ja sellega ka kogu paarismängu turniiri.

Eesti/Soome paarile tubli teine koht.

Ojassalu rääkis, et üldiselt jäi Adažis oma esitusega rahule.

„No paarismängu poolel jään rahule nii tulemusega, kui mänguga. Üksikmängus mitte nii väga, seal oleks võinud paremini minna,“ kommenteeris noor mängumees.

Ojassalu osaleb ka järgmisel nädalal algaval ITFi juunioride 5. kategooria turniiril Jurmalas.