fbpx
Close

Iisraeli tennisist langetas Oliver Ojakääru konkurentsist. Lisatud treeneri kommentaar

– Oliver Ojakäär / Foto: Martin Karis

Tennis Europe U14 1. kategooria turniiril Les Petits As Mondial Lacoste jäi Oliver Ojakäärul natuke puudu pääsust põhitabelisse. Lootus õnneliku koatajana sinna pääseda on samuti ülipisike.

Kvalifikatsiooni kolmandas ringis ehk põhitabelisse pääsu otsustanud mängus pidi Oliver Ojakäär tunnistama Vladimir Bazilevskiy (Iisrael) paremust tulemusega 2:6 6:1 6:2.

Treener Martin Karise kommentaar koha pealt:

“Kindlasti andis tunda hommikune 2,5 tundi kestnud mäng, millest taastumiseks jäid vaid paar tundi. Siinkohal kivi ka treeneri kapsaaeda, et üldkehaline ettevalmistus ei ole piisav, et kahte mängu mängida. Mõistagi teeme järeldused ning korrigeerime treeningplaane.”

“Kui mängu esimeses kolmandikus dikteeris Oliver mängu kulgu, siis ootamatult järsku toimus silmnähtav intensiivsuse langus. Seetõttu kaldus initsiatiiv vastasele, enesekindlus ja kõik sellega kaasnev. Oliveri mängustiili juures on ülioluline, et tema haaraks kiiresti punkti ûle kontrolli – eriti oma servist ning vastase teisest servist. Väsimuse tõttu jäi tal tihti pallile vastu astumata ning pikemad punktid soosisid täna Iisraeli poissi.”

“Kahjuks kaotasid kvalifikatsiooni finaalis ka esimene ja teine paigutus, mis teeb Oliveri võimalused õnneliku kaotajana põhitabelisse pääseda veelgi väiksemaks.”

Üksikmängu kvalifikatsiooni tabel.

scroll to top