fbpx
Close

Harri Neppi: Anett mängis kõrgel tasemel ja on veel paremini hakanud liikuma, kuid vastase väsimus aitas võidule kaasa

Anett Kontaveit. / Foto: Getty Images/AFP/Scanpix

Eksperdist treener Harri Neppi tunnistas möödunud kesköö paiku Anett Kontaveidi (14) ja Danielle Collinsi (USA) mängu vaadates, et Eesti esireket sattus tugeva löögiga ameeriklanna vastu raskesse seisu.

“Ei tea, kuidas see mäng võinuks lõppeda, aga teises setis hakkas Collins lihtsalt füüsiliselt väsima. Selle tunnistuseks on ka lihtvead, mida ameeriklanna tegi setis 15, aga Anett ainult ühe. Enam ei jõudnud Collins niimoodi pallile juurde nagu esimeses setis, kus ta mängis kõrge tempoga, servis kõvemini ja võttis niimoodi Anettilt initsiatiivi ära. Sellist tüüpi vastased on Anettile kõige ohtlikumad,” ütles Neppi.

Ometi tunnistas Neppi, et Anetti enda teened olid võidus suured. “Tegelikult mängis ta hästi ka esimeses setis, aga vastane oli siis kiirem. Anett proovis ja üritas kogu aeg, mängis head tennist. Vorm on Anettil väga hea, võib-olla serv võinuks parem olla. Aga, mis mind kõige meeldivamalt üllatas: ta on veel paremini liikuma hakanud. Väga hästi jooksis ja tõi raskeid palle ära, eks sellega ta Collinsit väsitas ka,” rääkis Neppi.

scroll to top