fbpx
Close

Grete Gull ja Petrik Tamtik pääsesid Šiauliais teise ringi

– Grete Gull / Foto: Viktor Burkivski

Kolmele juba eile teise ringi pääsenud Eesti noortennisistile lisandus Šiauliai Tennis Europe U14 vanuseklassi 3. kategooria turniiril Toyota Cup täna veel kaks mängijat.

Avaringist pääses edasi Grete Gull (7), kes alistas Aliaksandra Slahajeva (Valgevene) 6:3, 6:2 ja Petrik Tamtik (4), kes alistas samuti Valgevene tennisisti Andrei Zhydkou 6:2 3:6 6:3. Lukas Kristianson paraku kaotas. Nii jätkab üksikmängudes kaks Eesti tüdrukut ja kaks poissi. Esialgse info kohaselt oli tulemustesse märgitud Tamtikule kaotus, aga see oli kohtuniku eksitus, mis sai hiljem parandatud. Seega eestlaste seis selle tulemusena paranes.

Paarismängus olid Sten Hiiesalu/Henry Ink võidukad ja selles mänguliigis jätkavad seitse eestlast sajaprotsendiliselt veerandfinaalis.

Oslos U14 ja U16 klassi ühisel 3. kategooria turniiril on nüüd samuti avaring peetud ning Eesti noortest jätkavad üksikmängus veel Amelia Vaino (U14) ja kolmandana asetatud Mariela Pluutus (U16), paarismängus lisaks neile Katarina Brit Esken (U14).

scroll to top