Grete Gull ja Brit Martin said Narvas kindla võidu

– Grete Gull / Foto: Viktor Burkivski

Tennis Europe U14 vanuseklassi 2. kategooria turniiril Narva Cup sammusid tüdrukute seas kõrgemana asetatud Brit Martin (1) ja Grete Gull (2) kindlalt veerandfinaali.

Mõlemad võitsid sama tulemusega 6:0, 6:1 – Martin sai jagu Liva Luse’st (Läti) ja Gull Arina Željaskovast (Venemaa). Kahe mänguga on Martin loovutanud vaid kaks ja Gull neli geimi. Lisette Aljas ja poiste üksikmängus täna ainsa eestlasena mänginud Lukas Kristianson said kaotuse. Kuid ka poiste turniiri kaks esimest asetust on eestlased Petrik Tamtik ja Georg Strasch, kes peavad oma teise ringi kohtumise homme.

Tüdrukute paarismängus jõudsid Eesti paaridest teise ringi Lisette Aljas/Adriana Roots (4) ja Laura Rahnel/Vladislava Zautina, kes neljapäeval selgitavad omavahelises mängus, kumb pääseb veerandfinaali. Gull/Martin said tänu esimesele asetusele veerandfinaali mänguta.

Poiste paarismängus ei jõudnud veerandfinaali ükski ainult eestlastest koosnev paar, kuid kaheksa parema hulka said Georg Strasch/Stefans Audrinš (Läti, 1), Petrik Tamtik/Vladimir Pavlov (Venemaa) ja Viktor Fainstein/Aleksandrs Sotikovs (Läti).