fbpx
Close

Glinka sammu kaugusel põhitabelist, Raisma alustab homme

– Bosnia ja Hertsegoviina / Foto: Pixabay

Brcko (Bosnia ja Hertsegoviina) ITF World Tennis Tour 15,000 USD auhinnafondiga turniiril jahib Daniil Glinka kohta põhitabelis.

Daniil Glinka (ITF 1611.) alustas Brckos jahti põhitabeli kohale. Kvalifikatsiooni avaringis sai ta 7:6(7) 6:1 jagu aasta vanemast serblasest Aleksa Bucanist (1786.). Pääsu eest põhitabelisse tuleb Glinkal homme kohtuda kogenud Ljubomir Celebiciga (854.) Montenegrost, kes on kvalifikatsioonis kolmanda asetusega. Celebici kontos on ka kaks ITF Futures turniirivõitu aastatest 2015 ja 2017. Seega ei saa Glinkal lihtne olema.

Kenneth Raisma (605.), kes osaleb ka sellel turniiril, on otse põhitabelisse loositud. Esimeseks vastaseks vabapääsmega turniirile saanud horvaat Bozo Barun, kellel edetabelipunktid veel puuduvad. Mängija kohta praktiliselt andmed puuduvad, seetõttu tegemist “musta hobusega”.

Paarismängus mängivad Glinka ja Raisma koos. 16 hulgas on vastasolevast paarist üheks mängijaks Glinka homne üksikmängu oponent Celebic, kelle partneriks omakorda serblane Milan Drinic. Drinicil olemas üks ITF Futures turniirivõit üksikmängus (2017). Seevastu Celebicil lisaks kahele tiitlile üksikmängus, ka viis esikohta paarismängus. Sarnased saavutused on ette näidata Raismal: üks üksikmängu ja neli paarismängu tiitlit.

scroll to top