fbpx
Close

Glinka ja Saar alustasid paarismängu võidukalt

– Karl Kiur Saar ja Daniil Glinka / Foto: Toomas Kuum

ITF-i 15 000 dollari auhinnafondiga turniiril Monastiris alustasid Eesti mängijad mõneti erandlikult paarismänguga enne kui üksikmänguga. Teise ringi pääsesid Daniil Glinka/Karl Kiur Saar.

Glinka ja Saar alistasid 6:3, 7:6 Piotr Galusi (Poola) ja Taiyo Yamanaka (Jaapan). Teises setis oli vastastel 6:5 eduseisul kasutada eestlaste servil kolm settpalli, aga nad ei realiseerinud neist ühtki.

Vladimir Ivanov ja Alibek Kachmazov (Venemaa), kes Monastiris eelmisel nädalal võitsid paarismängu, loositi seekord kokku esimesena asetatud tuneeslaste Aziz Dougazi ja Skander Mansouriga ning Eesti/Vene paar pidi vastu võtma 4:6, 2:6 kaotuse. Nüüd kohtuvad 2. ringis Tuneesia paariga Glinka/Saar.

Eesti naistest mängib Monastiris Elena Malõgina, kes paarismängus koos Darja Semenistajaga (Läti) kaotasid Bojana Marinkovicile (Serbia) ja Eliessa Vanlangendonckile (Belgia) 5:7, 6:4, 8:10.

Ainsana ei käinud väljakul Kristjan Tamm, kes alustab homme nii üksik- kui ka paarismänguturniiri, kus tema partner on Mirko Martinez (Šveits). Veel peavad homme üksikmängu avaringi kohtumise ka Ivanov, Glinka ja Malõgina (5), kuid Saar ei läbinud kvalifikatsiooni, kus ta kaotas Constantin Bittoun Kouzmine’ile (Prantsusmaa) 1:6, 2:6.

Samuti üritas sel nädalal kvalifikatsioonist põhitabelisse pääseda Jürgen Zopp Hamburgi 25-tuhandelisel turniiril, kuid ta kaotas Lewie Lane’ile (Saksamaa) 7:6, 4:6, 3:10.

Reimsis alustab homme 25-tuhandelist turniiri Kaia Kanepi (1), kelle avaringi vastane on kunagine maailma 20., aga praegu 634. reket Ana Konjuh (Horvaatia).

scroll to top
Inline
Inline