fbpx
Close

Glinka ja Raisma turniir Bosnias sai läbi

– Daniil Glinka / Foto: Viktor Burkivski

Daniil Glinka kaotas Kiseljaki (Bosnia ja Hertsegoviina) 25 000 USD auhinnafondiga ITF-i turniiril täna üksikmängu ja koos Kenneth Raismaga ka paarismängu ning sellega sai Eesti tennisistide turniir läbi.

Glinka (ITF 1534.) pidas avaringis äärmiselt tasavägise heitluse Domagoj Bilješkoga (Horvaatia, 1656.), kuid kaotas 6:4, 4:6, 6:7. Esimeses setis läks Glinka murdega ette, kuid vastane sai selle tagasi. Seisul 5:4 tegi aga Glinka teise murde, mis kohe seti lõpetas. Teises setis piisas Bilješkole ühest murdest ja otsustavas setis asus horvaat samuti murdega ette, aga seekord Glinka viigistas. Paraku jäi Eesti mängija tie-break’is 0:3 ja 1:5 taha ning kaotas 3:7.

Glinka servis vastasest paremini – 4 ässa, 5 topeltviga ja esimese servi protsent 68, aga Bilješkol 5 ässa, 13 (!) topeltviga ja 45%. Kuid ikkagi teenis horvaat oma pallingult rohkem punkte ja selles oligi võidu võti.

Paarismängu veerandfinaalis jäid Glinka ja Raisma 4:6, 4:6 alla lõuna-ameeriklastele – nende vastu mängisid Francisco Cerundolo (Argentiina) ja Joao Pedro Sorgi (Brasiilia).

scroll to top