fbpx
Close

Glinka heitleb põhitabeli koha eest, Raisma alustab homme

– Tennisevõrk / Foto: Pixabay

ITF World Tennis Touri 25,000 USD auhinnafondiga turniiril Kiseljakis (Bosnia ja Hertsegoviina) alustas Daniil Glinka kvalifikatsiooni võidukalt.

Kvalifikatsiooni esimeses ringis oli Daniil Glinkal (ITF 1539.) päris omapärane vastane. Pea 40-aastane argentiinlane Andres Dellatorre (-) on suure tõenäosusega kaasas treenerina mõnel oma maa noorema plejaadi tennisistil (Francesco Cerundolo?). Dellatorre aktiivne mängijakarjäär jääb vahemikku 2000-2007, kui ta tõusis ATP rankingus koguni 210-le positsiooonile. See aga vanameistrit ei aidanud ja üsna veenev 6:3 6:2 võit läks Glinkale. Pääsu eest põhitabelisse kohtub Glinka homme Keivo Tabriziga (Šveits, 1093.).

Homme alustab turniiri ka Kenneth Raisma (ITF 629.), kes sai otse põhtitabelisse. Raisma vastaseks on eestlastelegi hästi tuttav lätlane Martins Podzus (ITF 112.). Raismal ei saa olema kerge, kaks aastat vanemal Podzusel on ette näidata neli ITF Futures turniirivõitu ja ainsa omavahelise kohtumise 2015. aastal võitis Podzus tulemusega 7:6 6:2.

Paarismängus mängivad Glinka ja Raisma koos. Avaringi kohtumine toimub homme õhtupoolikul. Meenutame, et eelmisel nädalal Glinka ja Raisma võitsid paarismängu Brcko turniiril.

scroll to top