fbpx
paf.com/et

Georg Strasch: pronks ja kuld on võrdselt kallid!

– Georg Strasch / Foto: Viktor Burkivski

Täna Kadriorus lõppenud noorte tennise meistrivõistlustel selgusid ka paarismängude kulla- ning hõbedaomanikud.

U14 poiste finaalis olid vastamisi Villem Aadamsoo/Georg Strasch – Matthias Uwe Kask/Robert Raag. Ülimalt põnevas ning üsna kõrgetasemelises matšis jäid 7:6(4), 6:3 peale Aadamsoo/Strasch.

Straschile oli see esimeseks meistrikullaks, varem oli ta üksikmängus pälvinud pronksmedali. Strasch teeb tennisest väikese puhkepausi ning sõidab seejärel Ukrainasse Tennis Europe`i turniirile.

„Minu arvates on Eesti meistrivõistluste tase korralik, isegi kui võrrelda Tennis Europe`i turniiridega,“ rääkis Strasch.

„Olen nende meistrivõistlustega isiklikus plaanis täitsa rahul. Ikkagi paarismängu kuld ja üksikus pronks – mõlemad on ühtviisi kallid,“ sõnas Strasch.

U14 tüdrukute paarismängus saatis edu üksikmängu finaalis omavahel rivaalitsenud paari Brit Martin/Andrea Rootsi, kes alistasid Emma Namnieksi ja Vladislava Zautina kiirelt 6:0, 6:1.

Nende meistrivõistluste printsess Liisa Varul sai lisaks U18 üksikmängus kulla ka paarismängus. Koos Viktoria Kleer Kliimandiga oldi üle Elisabeth Iila/Polina Ramenskajast 6:2, 6:1.

Kuni 18-aastaste noormeeste seas puhta töö teinud Marten Murrand ei andnud koos Oskar Irdojaga mingit võimalust Alex Andre Ojassalu/Ronan Vahtrasele 6:0, 6:4. Esimeses setis eksisid hõbemedalistid pea kõik, mis eksida oli võimalik, teises setis Ojassalu/Vahtrase mängu kvaliteet küll paranes, kuid ometigi polnud see piisav stabiilsemat tennist mänginud Murrandi/Irdoja alistamiseks.

polar.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Eesti võttis Pajulahti turniiril lõviosa kvalifikatsiooni kohtadest

– Tennisereket pallidega / Foto: Pixabay Nastolas (Soome) alanud Tennise Europe U14 vanuseklassi turniiril Pajulahti …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline