fbpx
Close

Fils ja Medjedovic jäid alagrupis kaotuseta

Serbia tulevikulootus Hamad Medjedovic, keda toetab rahaliselt ka suur staar Novak Djokovic. / Foto: Zumapress/Scanpix

NextGen ATP ehk kuni 21-aastaste tennisistide finaalturniiril Jeddah’s (Saudi Araabia) lõpetasid alagrupis kaotuseta Arthur Fils (Prantsusmaa, ATP 36.) ja Hamad Medjedovic (Serbia, 110.).

Rohelises alagrupis lõppes viimane voor huvitavalt, kui itaallaste omavahelises mängus alistas Luca Nardi viies neljageimilises setis Flavio Cobolli ja mõlemad jäid poolfinaalist välja. Pärast Cobolli kaotust piisas šveitslasele Dominic Strickerile (ATP 94.) ühe seti võitmisest Filsi vastu ja täpselt sellega ta tuli ka toime. Kolm meest said ühe võidu, aga settide vahe oli Strickeril 5:6, Cobollil 5:7 ja Nardil 5:8.

Punases grupis lõppes aga alagrupiturniir selliselt, et kõik mehed said erineva arvu võite. Medjedovic alistas viimases mängus Abedallah Shelbayhi (Jordaania) 3:4, 4:2, 4:3, 4:2 ja sellega nullis vastase võimaluse edasi pääseda. Kahe võiduga sai poolfinaali Luca van Assche (Prantsusmaa, ATP 70.), kes sai jagu alagrupis võiduta jäänud ameeriklasest Alex Michelsenist.

Nii moodustusid poolfinaalid, kus ühes kohtuvad turniiri kaks kõrgema asetusega meest, prantslased Fils ja Van Assche. Stricker kohtub teises mängus Medjedoviciga, poolfinaalid peetakse reedel, seega puhkepäeva turniiril ei ole.

scroll to top