fbpx
Close

Federer ja Nadal pidasid vestluse Instagram Live’i kaudu

Instagram Live on saanud tipptennisistide uueks kokkusaamise võimaluseks, seda muidugi mitte kohtumise, vaid omavaheliste jutuajamiste näol. Suurte raskustega said seal kokku ka Roger Federer ja Rafael Nadal.

Miks raskustega? Seda oli vestluse algul näha – kui mõlema näod ilmusid ekraanile, ütles Rafa: “Lõpuks ometi!” Tuli välja, et tipptennisistid ei olnudki uue tehnoloogiaga hästi kursis. “Olen selleks liiga vana,” naljatas Nadal.

Aga siis sai vestlusest asja. Nadal rääkis, et suur hulk inimesi on endiselt isoleeeritud tema akadeemias, aga Rafa ise käis neil natuke aega tagasi külas. Federer pajatas, et saab põlvedele praegu taastusravi ja turniiride edasilükkamise juures ongi praegu ainus hea asi, et ta saab kauem taastuda.

Mehed tuletasid ka meelde oma noorusaegu, kuidas mõlemad mängisid tennise kõrval ka jalgpalli, aga siis valisid ikkagi tennise. “Mul on hea meel, et valisid tennise, aga on üks probleem: sa oled vasakukäeline! Mulle meeldinuks, kui sa oleks hakanud paremaga mängima!” ütles Federer. Nadal aga tunnistas, et ta on loomupärane vasakukäeline ja poleks saanud teisiti valida. “See on legend, et ma mängisin mõlema käega,” sõnas Nadal.

Igatahes oli suurtel meestel lõbus, seda saate ise videolt veenduda!

scroll to top