fbpx
Close

Estonian Junior Openi U16 turniiri teise ringi pääses kuus eestlast

– Anet Angelika Koskel oli üks teise ringi pääsenud eestlannadest. / Foto: Viktor Burkivski

Tennis Europe U16 vanuseklassi 2. kategooria turniiril Estonian Junior Open pääsesid esmaspäeval teise ringi kuus Eesti noortennisisti.

Nimekiri pole küll täielik, sest ainult pooled avaringi mängudest peeti esmaspäeval. Esialgu said tüdrukutest teise ringi Elisabeth Iila (1), Anet Angelika Koskel (3), Andrea Roots (7) ja laupäeval U14 turniiri võitnud Brit Martin. Kellelgi raskusi polnud, kõik alistasid oma vastase kahes setis. Kaotuse pidid täna vastu võtma Victoria Maria Mändma, Desire Pärn ja Diandra Suitso ning veel 11 eestlannat mängib teisipäeval, neist mitmed omavahel. Tundub, et vähemalt pooled 2. ringi kohad jäävad tüdrukute turniiril Eestisse.

Poiste turniiril oli kõige märkimisväärsem Alex-Andre Ojassalu 7:5, 7:6 võit teisena asetatud Vilius Gaubase (Leedu) üle. Edasi pääses ka Andreas Sillaste. Erko Nigula, Markus Mölder ja Marten Murrand täna kaotasid, teisipäeval üritab pääsu 2. ringi veel viis Eesti mängijat. Ilmselt poiste turniiril sellist Eesti triumfi ei tule nagu tüdrukute võistlusel.

U12 turniiril (samuti 2. kategooria) käivad veel alagrupimängud ning selle võistluse juurde tuleb Tennisnet alles siis, kui need on läbi ja kaheksa play-offi pääsejat selgunud.

scroll to top