fbpx
Close

Estonian Junior Open lõpusirgel: Eesti noortest parimana jõudis Andrea Roots paarismängu poolfinaali

– Andrea Roots / Foto: ETL/Igor Pissarev

ITF-i juunioride 3. kategooria turniiril Estonian Junior Open, mis peetakse Kadrioru TK väljakutel ja vahepeal vihma tõttu ka Tallink tennisekeskuses, jõudis poolfinaali vaid Andrea Roots paarismängus.

Neljapäeval oli väga tihe päev, üksikmängus peeti kaks ringi, paarismängus veerandfinaalid, sest kolmapäeval ei saadud väljas üldse mängida ja sisetingimustesse otsustati üle viia ainult paarismängud. Reedese päeva alustuseks oli Eesti mängijaist konkurentsi jäänud vaid Andrea Roots, kes koos Elizabeta Klavinskaga (Läti) jõudis poolfinaali. Kuid reede pärastlõunal kaotasid Klavinska/Roots poolfinaalis teisena asetatud Malwina Rowinskale (Poola) ja Darja Jesiptšukile (Ukraina) 6:4, 2:6, 7:10. Õhtul peetud finaalis tulid Rowinska/Jesiptšuk ka turniiri võitjaks.

Üksikmängud ei läinud Eesti noorte jaoks hästi. Eesti noormehi alustas kaheksa, aga nad kõik kaotasid esimeses ringis. Neidude turniiril suutsid Anet Angelika Koskel (7), Elisabeth Iila ja Roots esimese ringi läbida, aga kaotasid teises ringis. Finaali jõudsid lõpuks kaks leedulannat, üks neist on esimesena asetatud Klaudija Bubelyte, aga teise finalisti selgitavad laupäeval Patricia Paukštyte (2) ja Uma Bakaityte. Noormeeste turniiril selgitavad võitja Isac Strömberg (Rootsi) ja Jayden Templeman (Kanada, 2).

scroll to top