fbpx
Close

Elina Monfils-Svitolina ootab last

Elina Svitolina ja Gael Monfils / Foto: Zumapress/Scanpix

Ukraina tennisist Elina Svitolina teatas talle muidu raskel ajal, kui tema kodumaal käib sõda, ka ühe rõõmustava uudise – koos abikaasa Gael Monfilsiga ootavad nad oktoobris sündivat esiklast.

“Mu süda on täis armastust ja rõõmu, meil on hea meel teatada, et pisitütre sündi on oodata oktoobris,” avaldas Svitolina, kes nii passis kui ka Twitteri kontol kannab nime Elina Monfils. Kahe tennisisti suhe algas 2019. aastal, nad abiellusid eelmise aasta 16. juulil Šveitsis.

Sel nädalal teatas Svitolina, et jääb mõneks ajaks turniiridelt eemale Ukraina sõja tõttu, sest ei suuda sellises olukorras mängida. Kindlasti on ta mures ka kodumaa pärast, ent tõenäoliselt oli see esialgu ikkagi otsitud põhjus, kuni Monfilised pere otsustas teatada pausi tegeliku põhjuse.

Maailma edetabelis on Svitolina langenud 27. kohale. Kui eelmistel hooaegadel oli abielupaari parem mängija naine, siis sel hooajal on Monfils mänginud Svitolinast edukamalt. 2017. aasta septembris oli Svitolina maailma edetabelis 3. kohal, kuid talle olid ka edukad kaks järgmist hooaega. 2018. aastal võitis Svitolina neli turniiri, nende hulgas WTA finaalturniiri, ja 2019. aastal jõudis kahel slämmiturniiril (Wimbledon, US Open) poolfinaali.

scroll to top