telia.ee

Elena Malygina mängis suure edu maha, aga võitis ja jõudis veerandfinaali

– Elena Malygina / Foto: Igor Pissarev

Elena Malygina (ITF 308.) mängib teist nädalat järjest 15 000 USD auhinnafondiga ITF-i turniiril Heraklionis. Eelmisel nädalal jõudis ta finaali, nüüd on jõudnud veerandfinaali.

Kohtumises Ana Makatsariaga (Gruusia, ITF 951.), kes on sündinud 2000. aastal nagu ka Malygina, oli Eesti mängija ees 6:4, 4:0, aga lõpuks pidi rabelema kolm setti, et võita 6:4, 4:6, 6:2. Tegemist oli tohutu servimurrete paraadiga. Esimeses setis võitis Malygina oma pallingul avageimi ning kõik ülejäänud geimid (ehk 10st 9) lõppesid murdega! Seisuni 6:4, 4:0 polnud Makatsaria võitnud veel ühtki oma pallingugeimi, aga nüüd võitis järjest kolm oma ja kolm vastase servigeimi ning sellega ka seti.

Otsustav sett algas taas vastastikuste murretega seisuni 2:2, kuid siis võitis Malygina mõlemad oma servigeimid ja mängu. Kogu kohtumise peale kokku võitis Malygina 5 ja Makatsaria 3 oma servigeimi.

Sealjuures oli Malyginal esimese servi protsent väga hea (73), aga ta võitis ainult 53% punktidest esimesel ja 24% teisel pallingul. Vastasel olid need arvud 46 ja 24%. Kumbki mängija ei löönud ässa, aga grusiinlannal “õnnestus” teha üks topeltviga rohkem – vastavalt 6 ja 5.

Veerandfinaalis on Malygina vastaseks taas Gruusia mängija – seekord tänasest vastasest veel aasta noorem Mariam Dalakišvili (ITF 350.). Paarismängus langes Malygina koos Jacqueline Nylander Alteliusega (Rootsi) juba avaringis välja.

popsport.ee

See võib Sulle huvi pakkuda

Robin Kilp jõudis Pajulahtis üksikmängus poolfinaali!

– Robin Kilp / Foto: Erakogu Soomes Pajulahtis U12 Tennis Europe 2. kategooria turniiril näitab …